Parówki Piotrusie

Seria produktów Biegun FOR KIDS narodziła się z miłości właścicieli do wnuków. Mikołaj i Maks rosną tak jak ich wymagania co do smaku, zapachu i wyglądu. Każdy z rodziców wie jak ciężko znaleźć produkty wysokiej jakości które zasmakowały by ich dzieciom. Zwykle to co zdrowsze nie smakuje naszym pociechom. Dlatego też testowaliśmy, testowaliśmy,… aż powstały nasze Piotrusie. Parówki te uwielbiane są przez nasze wnuki, dzieci znajomych czy rodzinę. A dlaczego uważamy że ten produkt jest wart waszej uwagi? Postaramy się Państwu jak najlepiej zachęcić do tego co dobre.

Piotrusie to niezwykle smaczne parówki dla dzieci. Przygotowaliśmy je tak, by dać Ci pewność, że Twoje pociechy jedzą wyłącznie bezpieczne i sprawdzone posiłki, dlatego nie zawierają glutaminianu sodu, sztucznych barwników ani fosforanów. Są za to bogate w białko i inne wartościowe składniki, niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.


2

RODZAJE

94

% MIĘSA

Skład

Parówki w 94% składające się z mięsa. Nie zawierają MOM jedynie najwyższej jakości wyselekcjonowane mięso. Warto pamiętać, że mięso jest źródłem pełnowartościowego białka i mało nasyconych kwasów tłuszczowych. Wszystkie wędliny są również liczącym się w diecie źródłem żelaza, cynku, fosforu i wita-min z grupy B
Nie dodajemy do naszych Piotrusi sztucznych barwników tzn., że barwę zawdzięczają wyłącznie naturalnemu barwnikowi zawartemu w mięsie i jego przemianom pod wpływem dodatku peklosoli oraz obórki termicznej
Fosfor sam w sobie uznawany jest za nieszkodliwy. Problem polega na tym, że występują powszechnie w wielu rodzajach żywności. Duże spożycie fosforu może ograniczyć wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego, a dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje wapnia, który stanowi składnik kości, zapewnia twardość zębów, wpływa na prawidłową pracę serca. Warto więc, wybierać takie produkty spożywcze, w składzie których nie znajdziemy fosforanów.


Dlaczego warto wybrać Piotrusie?

Stworzone z miłości do wnuków

Ciągle poddawane kontroli jakości

Małe opakowanie idealne dla dzieci

ZOSTAŃ PIOTRUSIOWYM BOHATEREM


Zobacz gdzie kupisz


Nasze sklepy firmowe

Na terenie Wielkopolski mamy 23 sklepy firmowe

ZOBACZ ADRESY SKLEPÓW

Sklepy partnerskie

Zobacz adresy sklepów na mapie

ZOBACZ NA MAPIE

Sklep internetowy

Jeżeli nie masz możliwości kupna naszych parówek stacjonarnie zapraszamy do sklepu internetowego

Zrób zakupy

This post is also available in: en de