Zobacz na mapie gdzie docieramy z naszymi ciepłymi wędlinami

Dostawy realizowane są najczęściej we wtorki i czwartki oraz piątki. Na mapie szukaj oznaczeń „dostawy prosto z produkcji”

przejdź do mapy

Dostawy prosto z produkcji

Czy wiesz jak smakuje wędlina wyciągnięta bezpośrednio z wędzarni? Niesamowicie!! Ten smak jest tak intensywny a zapach wędzonej wędliny zniewalający. Chcemy by nasi klienci również mogli zasmakować takich doznań dlatego już od dłuższego czasu oferujemy dostawy prosto z  produkcji.

Co warto spróbować?

Zdecydowanie w naszych dostawach prosto z produkcji na pierwszym miejscu plasuje się kiełbasa polska pieczona-wyśmienita! Z wędlin na pieczywo polecamy pieczyste (nazwa mówi sama za siebie) oraz szynka szlachecka bez dodatku fosforanów. Dla miłośników obiadów we wtorki polecamy klopsy pieczone wieprzowe i drobiowe. Jeśli szukasz czegoś na przekąskę do pracy koniecznie wypróbuj naszych bardzo mięsnych kabanosów z cielęciną lub nieco dłuższej kiełbaski polskiej pieczonej delikatesowej. Na pewno wszyscy w Twojej okolicy zrobią się głodni.

Poznań, Jarocin, Środa Wlkp, Krotoszyn

Najwięcej wędlin prosto z produkcji skosztujesz w naszych sklepach firmowych. To tutaj od wtorku do piątku dostarczamy czasami jeszcze ciepłe wędliny. Poznań, Krotoszyn, Jarocin i Środa Wlkp ma tą możliwość delektowania się codziennie takimi dostawami.

Sklepy firmowe terminy dostaw

W sklepach firmowych dostawy prosto z produkcji realizowane są codziennie. We wtorki możesz spróbować ciepłe klopsy i pieczenie, środy pokochają tradycjonaliści ponieważ mamy w sprzedaży kaszanki, wędliny z kotła jak i surowe mięsa typu: schab z kością, ogony wieprzowe. Czwartki nazywami ciepłymi ponieważ w te dni jest najwięcej wędlin z produkcji – kiełbasy, szynki, boczki – w czwartki zapach w naszych sklepach jest oszałamiający. Piątki należą do miłośników drobiu-kurczak faszerowany z dodatkiem rodzynek w formie pieczeni, wypiekane udko z indyka-cięzko się im oprzeć. W piątki prosto z produkcji są również mięsa pieczone w folii: schaby i wieprzowiny świetny pomysł na szybki niedzielny obiad.

Wielkopolska z dostawami

Ponieważ chcemy dotrzeć z naszymi wyśmienitymi wędlinami do większego grona klientów od dłuższego czasu dostarczamy również na terenie całej Wielkopolski. Nasze wyroby dostępne są również we Wrześni, Gnieźnie, Słupcy, Koźminie, Gostyniu, Ostrowie Wlkp, Śremie, Lesznie a nawet Bydgoszczy, Inowrocławiu, Szczecinie i Gorzowie Wlkp. Dokładne adresy dostępne są tutaj >>

Wielkopolska w jakie dni dostawy

Najlepszym dniem na skosztowanie naszych wyrobów u naszych przyjaciół jest wtorek, czwartek i piątek. W te dni Biegun króluje w ladach. We wtorki dostawy realizujemy w Poznaniu, Śremie, Lesznie. W czwartki zapraszamy na dostawy prawie wszystkie punkty z mapy >>>  Mieszkańców Piły, Obornik, Szamotuł, Wągrowca, Chodzieży, Ostrzeszowa, Rogoźna, Bydgoszczy, Inowrocławia, Szczecina i Gorzowa  zapraszamy w piątki. Dokładna rozpiska znajduje się na tutaj>>>

Reszta Polski też może wypróbować

Chcesz również skosztować takich rarytasów? Świetnie zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego www.sklepwedliny.pl  wysyłamy na terenie całej Polski. Obiecujemy, że te pakowane również są bardzo smaczne

This post is also available in: en de