Seria SZEF POLECA


Linię Szef poleca dedykujemy osobom ceniącym sobie oryginalny smak i aromat oraz przywiązującym wagę do najwyższej jakości produktów. Do wytworzenia naszych wędlin, starannie selekcjonujemy mięso, aby tylko to najlepszej jakości, trafiło na stół i mogło w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Linia wędlin Szef poleca to wysublimowany smak, głęboki aromat i niepowtarzalna jakość, która z pewnością zostanie doceniona przez prawdziwych smakoszy.

Seria FIT & ACTIVE


Fit & Active to propozycja dla wszystkich dbających o linię oraz prowadzących zdrowy, aktywny tryb życia. Niska zawartość tłuszczu w produktach Fit & Active, pomaga zachować szczupłą sylwetkę osobom będącym na diecie, a wysoka zawartość białka, wspomaga proces budowania mięśni, który jest niezwykle ważny przy każdym wysiłku fizycznym. Starannie opracowana i doprana do potrzeb klientów linii Fit & Active. Każdy kto prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia powinien spróbować tej wyjątkowej linii.

Seria PRO NATURA


Produkty linii ProNatura to odpowiedź na potrzeby coraz bardziej świadomych społecznie i wymagających konsumentów. Tak właśnie, podążając za oczekiwaniami naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć linię produktów opierających się na naturalnych, prawdziwych, tradycyjnych składnikach. Niepowtarzalna i doskonała jakość tych produktów jest efektem naturalnych metod produkcji BEZ dodatku polifosforanów, glutaminiamu sodu oraz sztucznych barwników. Wyjątkowy i oryginalny smak, a także zdrowe, naturalne właściwości naszych produktów, odpowiadają na potrzeby wszystkich szukających wolnych od chemii wędlin, które swoją jakością i naturalnością, z pewnością zaskoczą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Seria FOR KIDS


Produkty z tej serii stworzone są z miłości do wnuków. Właściciele postanowili wyproduktować produkty najwyższej jakości dla najbardziej wymagających konsumentów. Pierwszymi produktami które powstały w tej serii są parówki Piotrusie (nazwa to zdrobnienie imienia szefa Piotra Bieguna). Parówki te są dostępne w dwóch wariantach smakowych: wieprzowe i drobiowe (bez dodatku jakiejkolwiek wieprzowiny). By wędliny te zachowały jak najwyższą jakość pakowane są w małym opakowaniu po 5 sztuk, dodatkowo obrane są już z folii więc dzieci mogą je zajadać bezpośrednio z opakowania a rodzice nie mają problemu z obraniem ;)

Seria BIEGUN-GWARANCJA JAKOŚCI


Produkty z tej serii to najszersza grupa produktowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Parówki, pasztety, kaszanki, kiełbasy na grilla. Wszystkie produkty są w przystępnej cenie i dostępne w różnych gramaturach.

This post is also available in: en de