NAPISZ DO NAS

ZPM Biegun Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. ul. Golska 36, 63-233 Jaraczewo, POLAND

biegun@biegun.com.pl

ZADZWOŃ DO NAS

sekretariat 62 74 71 605,  62 74 08 095

kadry 506 130 234

księgowość 506 130 111, 797 003 080

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

Golska 36, 63-233 Jaraczewo, POLAND

Zobacz na mapie

HANDEL I MARKETING



  • Dyrektor handlowy: Bartosz Biegun bartosz.biegun@biegun.com.pl

  • Centrum obsługi klienta, Klienci Hurtowi oraz HoReCa: Andrzej Kaczmarek, andrzej.kaczmarek@biegun.com.pl, +48 505 172 734

  • Region: Poznań, Śrem, Oborniki, Szamotuły, Buk: Krzysztofa Rzepecka, krzysztofa.branecka@biegun.com.pl,  +48 505 172 754

  • Region: Krotoszyn, Ostrów, Kalisz,  Konin, Września: Lidka Szewczykowska, lidka.szewczykowska@biegun.com.pl +48663004453

  • Centrum obsługi klienta Jarocin, Gostyń: Weronika Kosiewska weronika.kosiewska@biegun.com.pl, +48 512362210

  • Promotor sprzedaży: Roksana Fibner, roksana.fibner@biegun.com.pl, +48 721464099

  • Obsługa handlowa sklepów firmowych: Sylwia Przybyła, sylwia.przybyla@biegun.com.pl, +48 797003097

  • Dział marketingu i sprzedaży internetowej: Patrycja Biegun-Jankowska, patrycja.biegun@biegun.com.pl


KONTROLA JAKOŚCI



ZAKUPÓW MATERIAŁÓW



Chcesz do nas dołączyć? Prowadzimy ciągłą rekrutację pracowników na stanowiska: 
  • produkcji, pakowni, rozbioru. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 506130234
  • sklepów firmowych. Skontaktuj się pod numerem telefonu: 797003097

[/vc_column]